Baner rodzina

Nasze historie

Jak Partners pomaga swoim współpracownikom?
Magdalena Bizoń
Magdalena Bizoń
VIP Consultant
„Cenię sobie jakość i kompleksowość, uczciwe podejście do biznesu i dlatego od 7 lat związałam się z firmą Partners biznesowo, ale na dzień dzisiejszy to już nie tylko biznes, to taka moja druga rodzina. Środowisko młodych ludzi, fajnie podchodzących do pracy, kompleksowość i uczciwość, duże możliwości rozwoju. No czego chcieć więcej?”
Łukasz Schabowski
Łukasz Schabowski
M2 Senior Manager
„Partners to bezpieczeństwo oraz wolność finansowa dla mnie i moich klientów. Partners to również doskonała okazja dla obecnych oraz przyszłych współpracowników na rozwój i realizację swoich celów.” 
Paweł Dzierżyński
Paweł Dzierżyński
VIP Consultant
„Partners dla mnie to świetny sposób na realizację celów zawodowych. W firmie Partners można zarabiać nieprzeciętne pieniądze oraz realizować swoje pasje. Dla mnie Partners to po prostu sposób na życie.”
Wiesława Ziajka
Wiesława Ziajka
VIP Consultant
„Z firmą Partners związana już jestem od 5 lat. Jest to dla mnie super miejsce do rozwoju osobistego, do budowania własnego biznesu i środowisko ludzi ambitnych, etycznych, którym przede wszystkim leży na sercu dobro klienta i szerzenie świadomości finansowej.”
Roksana Śliwka
Roksana Śliwka
M1 Team Manager
„Jestem w Partners, bo tu rozwijam się jako kobieta, człowiek i przedsiębiorca. Nieważne kim jesteś dziś, ważne kim możesz stać się jutro.”
Łukasz Czarnik
Łukasz Czarnik
VIP Consultant
„Budowanie kariery w branży finansowej jest zawsze atrakcyjne. Nieważne w jakim wieku jesteś czy jakie masz doświadczenie z tego tematu, głównie też dlatego, że rynek finansowy jest ogromny i zawsze możesz znaleźć swoją własną niszę i w niej się po prostu rozwijać. Nieważne czy jesteś dziennikarzem, muzykiem, a może ślusarzem i tak będziesz korzystał z rynku finansowego, prawda?”