Baner rodzina

Nasze historie

Jak Partners pomaga swoim współpracownikom?
Dawid Kozioł
Dawid Kozioł
M2 - Senior Manager

„Najbardziej cenię naszą usługę za to, że buduje świadomość finansową Klientów Partners, a nie jest wyprofilowana pod kątem szybkiej konsumpcji. Efektem tego pomnożony zostaje majątek(„bogacenie się”) Klienta, przy jednoczesnym zabezpieczeniu standardu jego życia. Od 2012 roku współtworzę Partners. Te lata współpracy efektywnie rozwinęły wiele obszarów mojej aktywności.” 

Łukasz Schabowski
Łukasz Schabowski
M2 Senior Manager

„Partners to bezpieczeństwo oraz wolność finansowa dla mnie i moich klientów. Partners to również doskonała okazja dla obecnych oraz przyszłych współpracowników na rozwój i realizację swoich celów.” 

Konrad Duszyński
Konrad Duszyński
M1 Team Manager

„Bezpieczeństwo moich Klientów było, jest i zawsze będzie priorytetem moich działań. Aspekty, takie jak zabezpieczenie standardu życia czy solidny fundament w postaci rezerwy finansowej, pozwalają na realizację ich celów życiowych z dużo większą szansą na sukces. Jestem dumny, że mogę uczestniczyć w tym procesie. Idea jaką szerzę w Partners od wielu lat, nabiera nieporównywalnego rozpędu.”

Roksana Śliwka
Roksana Śliwka
M1 Team Manager

„Jestem w Partners, bo tu rozwijam się jako kobieta, człowiek i przedsiębiorca. Nieważne kim jesteś dziś, ważne kim możesz stać się jutro.”

Tomasz Deja
Tomasz Deja
M1 Team Manager

„Jako sportowiec zawsze ceniłem sobie odpowiednie środowisko, dające możliwości rozwoju oraz sukcesu, oparte na zaufaniu i partnerstwie. Za to samo cenię firmę Partners. Tutaj realizuję się na wielu płaszczyznach, jako człowiek i przedsiębiorca”

 

 

Karolina Paździorko
Karolina Paździorko
M1 Team Manager

„Od zawsze stawiam na rozwój osobisty, spełnienie życiowe i zawodowe. W Partners mogę być spójna ze sobą, stale rozwijać się, realizować cele swoje oraz swoich klientów, pomagać i kroczyć z dumnie podniesioną głową, za to kim jestem i co robię.”

 

Marcin Mazurek
Marcin Mazurek
M1 Team Manager

„Moja przyszłość związana jest z Partners już od wielu lat. Przyszłość, której pragnę dla mnie, moich najbliższych, dla moich klientów, dla mojego ukochanego kraju, przyszłość, która wiąże się z bezpieczeństwem, bogactwem, szacunkiem, niezależnością. Dlatego już dziś chcemy zaszczepić naszym klientom wizje bogacenia się przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.” 

Rafał Jojko
Rafał Jojko
VIP Consultant

„Rozpoczynając karierę zawodową chciałem wykonywać zawód, który będzie odbierany przez społeczeństwo jako godny zaufania, wartościowy i niezbędny. Dziś doradztwo finansowe, które tworzymy jako Partners realizuje moje marzenie. Marzenia są po to, by je realizować, dlatego w Partners mamy jeden cel - Bogacić społeczeństwo przy jednoczesnym zabezpieczeniu standardu życia.” 

Magdalena Bizoń
Magdalena Bizoń
VIP Consultant IV

„Cenię sobie jakość i kompleksowość oraz uczciwe podejście do biznesu, dlatego od 7 lat związana jestem z firmą Partners biznesowo, ale na dzień dzisiejszy to już nie tylko biznes, to taka moja druga rodzina. Środowisko młodych ludzi, fajnie podchodzących do pracy, kompleksowość i uczciwość, duże możliwości rozwoju. No czego chcieć więcej?”

Piotr Jojko
Piotr Jojko
VIP Consultant

„Współpraca z Partners pozwala mi budować moje własne JA oraz mieć wpływ na to, jak postrzega mnie społeczeństwo. Dbam o bezpieczeństwo moich Klientów, mojej rodziny, abyśmy w niedalekiej przyszłości posiadali wolność finansową i czasowa. „Czas to waluta, której Ty sam nadajesz wartość.” Teraz czuję, że realnie zacząłem to robić!”

Łukasz Czarnik
Łukasz Czarnik
VIP Consultant

"Branża finansowa daje niesamowite możliwości rozwoju. Rozwijanie potencjału ludzkiego  jest dla mnie największą wartością, zarówno z perspektywy współpracownika, jak i klienta. Nie jest ważne czy jesteśmy prawnikiem, ogrodnikiem, czy ślusarzem, każdego z nas dotyka rynek finansowy. Dobrze jest znać reguły gry."