Baner rodzina

Klient

Spotkaj się z naszym doradcą
Specjalista finansowy Partners wytłumaczy Ci jak świadomie i dobrze zacząć oszczędzać lub/i pomoże najkorzystniej zainwestować zgromadzone już środki. Będzie dla Ciebie pośrednikiem dla różnych instrumentów regularnego oraz jednorazowego inwestowania. Poinformuje Cię, jakiego zysku możesz oczekiwać z inwestycji w danym horyzoncie czasu oraz z jakim ryzykiem. Po spotkaniu ze specjalistą finansowym Partners otrzymasz wystarczająco dużo danych, aby móc podjąć właściwą decyzję dotyczącą takiej formy inwestowania lub oszczędzania, jaka będzie Ci najbardziej odpowiadać.
Inwestowanie wolnych środków
Chcesz pomnożyć swój majątek, ale nie wiesz od czego zacząć? Oszczędzać długofalowo, inwestować na 2, a może na 10 lat, ale nie jesteś pewny/a, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej rentowne? Chcesz by Twoje pieniądze pracowały na korzyść Twoją, a nie instytucji finansowych? Pośredniczymy w inwestycjach w fundusze oraz polisy inwestycyjne o różnym czasie i stopniach ryzyka. Przy współpracy z Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych i Towarzystwami Ubezpieczeń na Życie stworzyliśmy wyjątkowe na rynku oferty, dzięki czemu możemy zapewnić Twoim inwestycjom lepsze warunki do zarabiania.
Spokojna emerytura
Czy myślałeś/-łaś w jaki sposób chcesz spędzić jesień swojego życia? Na działce z wnukami? Podróżując w odległe zakątki świata? Bez problemów finansowych? Czy zabezpieczenie finansowe ze strony państwa jest w stanie Ci to zagwarantować? Doradca Partners pomoże Ci przygotować się do emerytury i wytłumaczy Ci, że nie można polegać jedynie na Państwie, ale że do spokojnej emerytury przygotować się musisz przede wszystkim Ty sam/a. Zaprezentuje Ci, istniejące możliwości oraz z jakimi kosztami się one wiążą. Pamiętaj, że jeśli zaczniesz oszczędzać jak najwcześniej, spędzisz emeryturę według swoich wyobrażeń i bez problemów finansowych.
Wymarzony samochód lub urlop
Masz marzenia, które chcesz spełnić już za rok lub dwa? Myślisz o zakupie nowego samochodu, remoncie mieszkania, albo wakacyjnym wyjeździe, lecz na koniec każdego miesiąca na koncie nie pozostaje niemal nic z Twojego wynagrodzenia? Wcale nie musisz brać kredytu i wpadać w wir zadłużenia, by je zrealizować. Dobry plan finansowy, poprzez wytworzenie rezerwy, pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach drogich kredytów, a Ty nie będziesz musiał/-a martwić się spłatą kolejnych rat. Doradca Partners pomoże Ci ustawić dochody i wydatki w taki sposób, abyś potrafił/-a co miesiąc odkładać pieniądze do instrumentów oszczędnościowych lub inwestycyjnych. Tym samym zakumulujesz i pomnożysz środki, które umożliwią Ci spełnienie marzeń i ochronią Cię w przypadku nieoczekiwanych wydatków.
Przyszłość Twoich dzieci
Dzieci to największy skarb w naszym życiu. To wielka radość i duma, ale także i troska o ich niepewne jutro. Większość przyszłych i obecnych rodziców wie, jak istotną rolę w planach związanych z zakładaniem rodziny odgrywa kwestia finansowa. W końcu każdy z nas chciałby zapewnić swoim dzieciom jak najlepszy start w życiu: od zakupu najlepszej wyprawki, poprzez zapewnienie najlepszego wykształcenia, na pomocy w zakupie własnego mieszkania lub pierwszego samochodu kończąc. Niestety tylko co szósty Polak przekłada marzenia w tej kwestii na realne kroki. A przecież im szybciej zaczniesz myśleć o przyszłości swoich pociech i oszczędzać na ten cel, tym mniejszego uszczerbku dozna Twój domowy budżet, a jednocześnie osiągniesz większy zysk. Doradca Partners omówi wspólnie z Tobą Twoje plany i możliwości dotyczące przyszłości Twoich dzieci. Przekaże Ci wszystkie potrzebne informacje, abyś mógł/mogła dać swoim pociechom to, czego będą w przyszłości potrzebowały. Zaproponuje Ci programy oszczędnościowe rozsądnie równoważące ryzyko i zysk w średnim horyzoncie czasu, czyli aż do osiągnięcia przez nie dojrzałości. Wytłumaczy Ci, jak odpowiednio oszczędzać i kiedy skorzystać z zaoszczędzonych w taki sposób pieniędzy.