Partners Media

Spółce zależy na podnoszeniu stanu wiedzy klientów i społeczeństwa na temat finansów. Do tego celu służy nie tylko współpraca z Telewizją Czeską w programie „Pogromcy długów“, lecz również przekazywanie interesujących i aktualnych informacji o rynku finansowym, ze świata finansów osobistych oraz makroekonomii.

Pierwszym projektem w tym zakresie były czasopismo oraz domena FINMAG, które powstały w 2008 roku. Przez dwa lata wydawano miesięcznik FINMAG, który rozprowadzano wśród klientów oraz standardowo w kioskach sprzedających prasę. Portal Finmag.cz codziennie dostarcza czytelnikom ciekawych analiz, komentarzy i artykułów ze świata finansów i doradztwa finansowego. Liczba odwiedzających ją gości nieustannie rośnie.

Pod koniec 2010 roku Partners udało się pozyskać domenę Peníze.cz, która jest najszybciej rozwijającą się stroną o finansach osobistych w czeskim internecie. Oprócz artykułów, porad i dyskusji znajdują się na niej również przydatne instrumenty, jak np. kalkulatory oraz porównania  produktów.

Wraz z Finmagiem Partners prowadzi zatem w Republice Czeskiej dwa bardzo ciekawe portale sprawozdawcze, które odwiedza co miesiąc ponad 180 tysięcy potencjalnych klientów.


Potrzebujesz porady?
Infolinia 800 004 444 Pn. – Pt.: 08.30 – 16.30


CZ PL