Oferty

Partners Financial Services Polska S.A. wierzymy, że to ludzie są największym kapitałem firmy. To właśnie ich wiedza, doświadczenie, profesjonalizm oraz zaangażowanie decydują o jej rozwoju. Dlatego też szukamy dynamicznych i entuzjastycznych osób z różnych środowisk, posiadających różne doświadczenia i umiejętności. Ludzi takich, jak Ty…

Poprzez szkolenia, wymianę wiedzy oraz dostęp do źródła niewyczerpanych pomysłów i możliwości, wspomożemy Twój zawodowy rozwój i przybliżymy Cię do osiągnięcia Twojego indywidualnego sukcesu.

Aktualnie w całej Polsce poszukujemy osób na pozycje:

Doradca finansowy

Doradca finansowy Partners pomaga swoim klientom w realizacji ich celów finansowych, buduje zespół swoich współpracowników i ma możliwość otwarcia własnego oddziału lub biura obsługi klientów Partners.

Szczegóły

Manager zespołu

Menedżerowie Partners są przede wszystkim kierownikami swoich zespołów, dbają o ich rozwój i pomagają w osiąganiu sukcesu zawodowego. Główną treścią pracy menedżera jest przekazywanie umiejętności i wiedzy poszczególnym współpracownikom, budowanie nowych Biur Obsługi Klienta lub Centr Finansowych Partners oraz organizacja szkoleń dla swojego zespołu.

Szczegóły

Proces Rekrutacji

Każda osoba zainteresowana współpracą z Partners przechodzi 4-etapową rekrutację, składającą się z:

  • rozmowy kwalifikacyjnej,
  • darmowych szkoleń przygotowujących do pracy w branży finansowej,
  • wewnętrznej certyfikacji sprawdzającej wiedzę i umiejętności z zakresu doradztwa finansowego oraz umiejętności biznesowych, a także
  • Superwizji – czyli egzaminu przed komisją składającą się z 2 dyrektorów Partners - jednego dyrektora sieci oraz jednego reprezentującego centralę. 

Po zdaniu Superwizji można rozpocząć pracę w branży pod marką Partners na stanowisku Trainee. W momencie zdobycia potrzebnych rejestracji w Komisji Nadzoru Finansowego oraz pierwszego doświadczenia praktycznego, trainee awansuje na stanowisko Consultant.

Czy do siebie pasujemy?

Jeżeli jesteś świadomy/a swojego celu, potrafisz wyznaczać i realizować założone plany, chcesz prowadzić działalność gospodarczą w branży z perspektywą, osiągnąć sukces i nieustannie się rozwijać, to doradztwo finansowe może być dla Ciebie właściwym wyborem. Partners jest numerem jeden na czeskim rynku, a dzięki Tobie może stać się numerem jeden również na rynku polskim.  Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszej filozofii. Koncentrujemy się na profesjonalnym i uczciwym podejściu do klientów oraz stwarzaniu zaplecza dla sukcesu zawodowego naszych doradców, menedżerów i dyrektorów.


Zainteresowany współpracą?
Prześlij swoje CV lub pytanie w sprawie współpracy
 
* obowiązkowe


CZ PL