Historie

Jitka Lucbauerová

Jitka Lucbauerová„Współpraca z Partners to wyzwanie, prestiż, a także duma. To wyjątkowa możliwość spełnienia pragnienia osiągnięcia sukcesu." Jitka Lucbauerová, Partner spółki.

 

Finanse mają przyszłość, ponieważ odgrywają ważną rolę w życiu każdego z nas. Każdy kto zna się na tym, w jaki sposób działają inwestycje, hipoteki, kredyty, oprocentowania lub umowy ubezpieczenia, wzbudza respekt. Niezależne doradztwo finansowe wysokiej jakości ma olbrzymi potencjał, ponieważ coraz więcej osób uświadamia sobie potrzebę przeanalizowania finansów rodzinnych z fachowcem.

Z Partners możesz się stać takim fachowcem. Poszukujemy osób świadomych celu, chętnych do dalszej pracy nad sobą i nieustannego rozwijania się pod względem wiedzy oraz osobowości. Jeżeli jesteś komunikatywny, lubisz pracę z ludźmi, interesujesz się finansami osobistymi i chcesz pomagać ludziom w Twoim otoczeniu, to możesz z Partners rozpocząć karierę doradcy finansowego. Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, kierowaniu grupą pracowników lub bezpośrednio w finansach, jako menedżer zespołu w Partners masz możliwość rozwijania swoich zdolności zarządzania i przekazywania umiejętności.

Petr Borkovec

Petr Borkovec„Dbamy o uczciwość, jakość oraz przestrzeganie etyki. Stawiamy na przemyślany system kształcenia." Petr Borkovec, Partner spółki.

Celem spółki jest stwarzanie środowiska dla sukcesu zawodowego doradców i menedżerów. Wspomagamy rozwój ich potencjału poprzez wprowadzenie systemu kształcenia opierającego się na specjalistycznej wiedzy oraz praktyce. Plan kariery Partners zbudowano na przejrzystych i stałych kryteriach sukcesu. Z doradców, których głównym obowiązkiem jest praca z klientami, mogą zostać kierownikami zespołów, a następnie menedżerami odpowiedzialnymi za kształcenie i rozwój swoich współpracowników. Na najskuteczniejszych czeka stanowisko dyrektora, które obejmuje uczestnictwo w podejmowaniu decyzji o strategicznym znaczeniu. Na szczycie drabiny kariery Partners znajdują się partnerzy spółki.

Radim Lukeš

Radim Lukeš„Wspieramy  w rozwoju kariery każdego, kto ma wolę, zapał i przedsiębiorcze myślenie. Udostępniamy przestrzeń dla nadzwyczajnych zarobków.“ Radim Lukeš, Partner spółki,

Doradcy Partners korzystają podczas swojej działalności gospodarczej z zaplecza centrali spółki, jej know-how oraz licznych benefitów. Do dyspozycji mają zespół analityków - fachowców, którzy dostarczają i nieustannie filtrują aktualne informacje o sytuacji na rynkach finansowych. System kształcenia zapewnia każdemu doradcy i menedżerowi ciągłe doskonalenie i rozwijanie wiedzy, a także umiejętności. Dział marketingu zapewnia benefity, wspieranie marki Partners oraz materiały niezbędne dla rozwoju przedsiębiorczości.

Petr Kroupa

Petr Kroupa„Jeżeli chcesz tego, co my, szukamy właśnie Ciebie. Albowiem lubimy robić rzeczy inaczej." Petr Kroupa, Partner spółki.

 

 


Zainteresowany współpracą?
Prześlij swoje CV lub pytanie w sprawie współpracy
 
* obowiązkowe


CZ PL