Kariera w Partners

Finanse to branża z przyszłością. Wysokiej jakości, niezależne doradztwo finansowe ma ogromny potencjał na polskim rynku. Po kryzysie z 2008 roku, wielu ludzi uświadomiło sobie potrzebę rozsądnego zarządzania własnymi finansami osobistymi, a co za tym idzie konsultowania ich ze specjalistą. Doradca, który pomaga wyjaśnić skomplikowane kwestie finansowe, oszczędza swoim klientom pieniądze i pomnaża ich oszczędności, jest mile widziany w każdym domu.

Dzięki współpracy z Partners nie tylko pomożesz swoim bliższym i dalszym znajomym, jak również zupełnie obcym osobom w uporządkowaniu ich finansów i zabezpieczeniu przyszłości finansowej. Przede wszystkim zrealizujesz swoje marzenia o osiągnięciu sukcesu. W Partners wspieramy wzrost kariery każdego, kto posiada wolę, zapał i przedsiębiorcze nastawienie.

5 powodów by współpracować z Partners

Branża z perspektywą
  • Na polskim rynku ponad 500 mld zł jest ulokowanych na mało efektywnych lokatach oraz rachunkach oszczędnościowych
  • Nasi rodacy są niedoubezpieczeni o czym świadczy niski stopień wydatków na ten cel  (3,7% PKB, co daje nam 40 miejsce na świecie)
  • Ponad 140 mld zł zainwestowanych w TFI… a liczba inwestycji wciąż rośnie
  • Polacy zamierzają podchodzić do finansów bardzo roztropnie, a tym samym planować i kalkulować.
Ponadprzeciętne zarobki
  • Z Partners Financial Services Polska S.A. możesz osiągać ponadprzeciętne zarobki
  • Aktywny doradca może zarobić miesięcznie 3 200 zł – 6 000 zł
  • Aktywny Manager może zarobić miesięcznie 6 000 zł - 32 000 zł  
Elastyczny czas pracy

Bądź Panem swojego czasu. To Ty wybierasz kiedy i jak długo pracujesz, planując swoją pracę tak, by móc jak najwięcej czerpać z życia.

Przejrzysta ścieżka kariery

Rozwój twojej kariery zależy wyłącznie od Ciebie i Twoich wyników. Podejmując współpracę z Partners, każdy doradca zobowiązany jest do zapoznania się z Planem Kariery, który definiuje poszczególne stanowiska oraz warunki niezbędne do otrzymania awansu.

Możliwość nieograniczonego rozwoju

Nie ucz się od teoretyków, ucz się od ludzi sukcesu. Powyższe motto doskonale ilustruje jedną z głównych korzyści współpracy z Partners Financial Services Polska S.A.  W Partners możesz nie tylko stać się specjalistą pomagającym ludziom uporządkować ich domowy budżet i zabezpieczyć przyszłość finansową, ale przede wszystkim przedsiębiorcą. Dzięki naszej filozofii, know-how, szkoleniom, kompleksowemu portfolio oraz wsparciu na każdym etapie Twojej kariery, wybudujesz własny, odnoszący sukcesy biznes i zrealizujesz swoje cele zarówno zawodowe jak i prywatne.

Na następnych stronach znajdziesz informacje na temat:


Zainteresowany współpracą?
Prześlij swoje CV lub pytanie w sprawie współpracy
 
* obowiązkowe


CZ PL