Przyszłość Twoich dzieci

 Przyszłość Twoich DzieciDzieci to największy skarb w naszym życiu. To wielka radość i duma, ale także i troska o ich niepewne jutro. Większość przyszłych i obecnych rodziców wie, jak istotną rolę w planach związanych z zakładaniem rodziny odgrywa kwestia finansowa. W końcu każdy z nas chciałby zapewnić swoim dzieciom jak najlepszy start w życiu: od zakupu najlepszej wyprawki, poprzez zapewnienie najlepszego wykształcenia, na pomocy w zakupie własnego mieszkania lub pierwszego samochodu kończąc.

Niestety tylko co szósty Polak przekłada marzenia w tej kwestii na realne kroki. A przecież im szybciej zaczniesz myśleć o przyszłości swoich pociech i oszczędzać na ten cel, tym mniejszego uszczerbku dozna Twój domowy budżet, a jednocześnie osiągniesz większy zysk.

Doradca Partners omówi wspólnie z Tobą Twoje plany i możliwości dotyczące przyszłości Twoich dzieci. Przekaże Ci wszystkie potrzebne informacje, abyś mógł/mogła dać swoim pociechom to, czego będą w przyszłości potrzebowały.

Zaproponuje Ci programy oszczędnościowe rozsądnie równoważące ryzyko i zysk w średnim horyzoncie czasu, czyli aż do osiągnięcia przez nie dojrzałości. Wytłumaczy Ci, jak odpowiednio oszczędzać i kiedy skorzystać z zaoszczędzonych w taki sposób pieniędzy. 


Potrzebujesz porady?
Infolinia 800 004 444 Pn. – Pt.: 08.30 – 16.30


CZ PL