Inwestowanie wolnych środków

InwestycjeChcesz pomnożyć swój majątek, ale nie wiesz od czego zacząć? Oszczędzać długofalowo, inwestować na 2, a może na 10 lat, ale nie jesteś pewny/a jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej rentowne? Chcesz by Twoje pieniądze pracowały na Twoją korzyść, a nie instytucji finansowych?

Pośredniczymy w inwestycjach w fundusze inwestycyjne oraz polisy inwestycyjne o różnym czasie i stopniach ryzyka. Przy współpracy z Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych i Towarzystwami Ubezpieczeń na Życie stworzyliśmy wyjątkowe na rynku oferty, dzięki czemu możemy zapewnić Twoim inwestycjom lepsze warunki do zarabiania.

Doradca finansowy Partners wytłumaczy Ci jak świadomie i dobrze zacząć oszczędzać lub/i pomoże najkorzystniej zainwestować zgromadzone już środki. Będzie dla Ciebie pośrednikiem dla różnych instrumentów regularnego oraz jednorazowego inwestowania.Poinformuje Cię, jakiego zysku możesz oczekiwać z inwestycji w danym horyzoncie czasu oraz z jakim ryzykiem. Po spotkaniu z doradcą finansowym Partners otrzymasz wystarczająco dużo danych, aby móc podjąć właściwą decyzję dotyczącą takiej formy inwestowania lub oszczędzania, jaka będzie Ci najbardziej odpowiadać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Potrzebujesz porady?
Infolinia 800 004 444 Pn. – Pt.: 08.30 – 16.30


CZ PL