W czym może Ci pomóc doradca finansowy Partners?

Być może masz poczucie, że nie potrzebujesz żadnego doradcy finansowego? Że opłacasz już kilka ubezpieczeń, więc i tak nie wystarcza Ci pieniędzy na nic innego? Że wyczerpujących rad udzieli Ci pani
w okienku banku? Że sam/a potrafisz zarządzać swoimi finansami najlepiej?

Tymczasem dobrego i niezależnego doradcę finansowego potrzebuje każdy. Uporządkuje on gmatwaninę umów i zbada, czy posiadane przez Ciebie ubezpieczenia rzeczywiście w pełni spełniają Twoje potrzeby. Sprawdzi, czy korzystasz z najlepszej dla Ciebie oferty. Pomoże Ci zarządzać dochodami i wydatkami w taki sposób, by na koniec miesiąca pozostały Ci pieniądze na to, czego potrzebujesz. Na podstawie analiz centrali Partners porówna oferty większości banków, spółek inwestycyjnych, ubezpieczalni i innych instytucji finansowych na rynku i pomoże Ci w wyborze  produktu, który jest dla Ciebie najodpowiedniejszy, a nie tego, który akurat oferuje Twój bank.

Rady doradców finansowych Partners są obiektywne i niezależne, ponieważ właścicielem naszej spółki nie jest żaden bank lub zakład ubezpieczeniowy. Przeciwnie, współpracujemy z kilkudziesięcioma spółkami finansowymi na rynku polskim,  a liczba partnerów biznesowych szybko wrasta. Z posiadanych ofert doradca Partners zawsze wybiera do Twojego planu finansowego rzeczywiście te instrumenty, które najlepiej prowadzą do spełnienia Twoich wymagań, życzeń i celów.

Doradztwo finansowe według Partners jest kompleksową usługą, pomagającą klientom rozwiązywać wszystkie kwestie finansowe, takie jak:

Zakup mieszkania

 

 

Finansowanie mieszkania

Marzysz o własnym mieszkaniu lub domu z ogródkiem? Doradca Partners zbada Twoją sytuację i oceni, kiedy i na jakich warunkach możesz je spełnić.

Ochrona dochodów

 

Pewność dla Ciebie i rodziny

Czy myślałeś kiedyś o tym, co stałoby się z Tobą i Twoją rodziną, gdyby przydarzył Ci się wypadek?

Spokojna emerytura

 

 

Spokojna emerytura

Jeśli chcesz na emeryturze zachować dotychczasowy poziom życia lub wręcz go poprawić, doradzimy jak bezpiecznie zaoszczędzić niezbędną sumę, która zapeni Ci zasłużony wypoczynek.

 Ubezpieczenie majątkowe

 

 

Ochrona stworzonych wartości

Wreszcie kupiłeś nowy samochód, zbudowałeś wymarzony dom, odnowiłeś mieszkanie, wymieniłeś okna w domku letniskowym? Czy masz wszystkie te wartości dobrze i korzystnie zabezpieczone?

 Przyszłość Twoich dzieci

 

 

Przyszłość Twoich dzieci

Im szybciej zaczniesz myśleć o przyszłości swoich pociech i oszczędzać na ten cel, tym mniejszego uszczerbku dozna Twój budżet domowy oraz osiągniesz większy zysk.

 Wymarzony urlop lub samochód

 

 

Wymarzony samochód lub urlop

Niezależnie od wysokości dostępnych środków doradzimy w jaki sposób wytworzyć rezerwę, która zaspokoi Twoje - odkładane do tej pory ze względów finansowych - marzenia.

 Inwestowanie wolnych środków

 

Inwestowanie wolnych środków

Pośredniczymy w inwestycjach w fundusze powiernicze o różnych stopniach ryzyka.

 optymalizacja podatkowa

 

 

Mniej podatków

Czy wiesz, z jakich ulg podatkowych i dopłat państwa możesz korzystać? Czy nie płacisz niepotrzebnie za wysokich podatków?


Potrzebujesz porady?
Infolinia 800 004 444 Pn. – Pt.: 08.30 – 16.30


CZ PL