Dlaczego warto współpracować z Partners

Partners przynosi na polski rynek w pełni niezależne i najwyższej jakości doradztwo, którego dotychczas tu brakowało. Naszą działalność opieramy o najlepsze, międzynarodowe standardy oraz kodeksy etyki, które są gwarancją uzyskania przez naszych klientów najwyższej jakości doradztwa finansowego. To co nas wyróżnia spośród firm doradztwa finansowego to:

1. Indywidualne podejście

Każdemu klientowi gwarantujemy usługę charakteryzującą się zindywidualizowanym podejściem, opartym na dokładnej analizie jego osobistej sytuacji finansowej i życiowej oraz indywidualnych potrzeb. Nasz doradca na podstawie otrzymanych informacji przygotowuje dla danego klienta plan finansowy „uszyty na miarę“.

2. Niezależność

Jesteśmy niezależni, ponieważ nasza firma nie należy do żadnego banku czy towarzystwa ubezpieczeniowego. Podczas planowania finansów zachowujemy maksymalną obiektywność.

3. Kontrola jakości

Dbamy o przestrzeganie zasad etycznych i uczciwe podejście do klientów. Każdy doradca Partners kieruje się Kodeksem Etycznym. Jakość usług i przestrzeganie zasad kontrolują pracownicy specjalnego działu. Ewentualne skargi lub przewinienia rozpatruje Komitet Etyczny Spółki.

4. Kompleksowość

Zajmujemy sie wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi finansów oraz sytuacjami życiowymi, mającymi wpływ na finanse. Współpracujemy z wieloma dobrze prosperującymi spółkami finansowymi w takich dziedzinach jak bankowość, ubezpieczenia i inwestycje. Tworzymy kompleksowe plany finansowe.

5. Równe prowizje

Naszym celem jest, by prowizja dla doradcy była zawsze taka sama dla wszystkich głównych typów produktów, bez względu na to, z jakiej firmy jest to produkt. W ten sposób pragniemy zapewnić podwójną niezależność naszych doradców i chronić naszych klientów. Podczas tworzenia planu finansowego bierzemy pod uwagę jakość danego produktu, a nie wysokość wynagrodzenia.

6. Produkty na wyłączność

We współpracy z naszymi partnerami stopniowo wprowadzamy produkty na wyłączność charakteryzujące się niskimi kosztami. Przygotowywane są one przez analityków spółki we współpracy z partnerami biznesowymi z myślą o korzyściach klientów.

7. Serwis

Z naszymi klientami utrzymujemy długoterminowy kontakt i informujemy ich o nowościach oraz zmianach na rynku. Stale aktualizujemy również ich plany finansowe i reagujemy na zmieniające się potrzeby.

8. Dostępność

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji w dowolnym czasie. Wysoko cenimy sobie dostępność naszych usług w każdym momencie Państwa życia, kiedykolwiek będą ich Państwo potrzebować.

9. Kształcenie

Naszą wizją jest nieprzerwane kształcenie zarówno siebie samych, jak i naszych klientów. Oprócz wewnętrzego systemu szkoleń oferujemy naszym doradcom specjalistyczne kształcenie EFA. Klientom przekazujemy ważne informacje o rynku finansowym, informujemy ich o zasadach i działaniu poszczególnych produktów, organizujemy seminaria szkoleniowe i publikujemy specjalistyczne artykuły w prasie.

10. Międzynarodowa marka

Marka Partners zyskała już zaufanie klientów na rynku czeskim oraz słowackim, co jest dowodem niepodważalnych kompetencji grupy na rynku usług doradztwa finansowego oraz zapewnienia usług najwyższej jakości.


Potrzebujesz porady?
Infolinia 800 004 444 Pn. – Pt.: 08.30 – 16.30


CZ PL