Doradztwo

W Partners Financial Services Polska S.A. świadczymy doradztwo finansowe INACZEJ. Oznacza to, że właśnie Ty, Twoje cele i marzenia oraz pomoc w ich zabezpieczeniu jest sednem naszej pracy. Pragniemy nawiązać długofalową współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu, szczerości oraz szacunku i stać się Twoim partnerem w rozwiązywaniu wszelkich kwestii finansowych oraz planowaniu Twojego budżetu domowego.

Po dokładnej analizie Twojej sytuacji, doradca Partners przygotuje dla Ciebie kompleksowy plan finansowy „szyty na miarę”. Zabezpieczy on realizację Twoich krótko- i długoterminowych celów, takich jak np. zakup własnego domu poza miastem, edukację dzieci w prestiżowych zagranicznych uczelniach, podróże do wymarzonych miejsc lub spokojną emeryturę.

Ponieważ oferujemy kompleksowe doradztwo obejmujące wszystkie dziedziny finansów osobistych, Twój plan finansowy zadba nie tylko o realizację Twoich marzeń, ale również o zabezpieczenie Twojej przyszłości na wypadek przykrych zdarzeń takich jak utrata pracy, majątku, długoterminowych kosztów leczenia lub niepełnosprawności. Jeśli w ostatnich latach podpisałeś różne umowy ubezpieczenia lub inne związane z produktami finansowymi, nasz doradca finansowy sprawdzi czy rzeczywiście są one wystarczające dla Twoich aktualnych wymagań i czy korzystasz z najlepszych dla Ciebie ofert.

Na kolejnych stronach dowiesz się, jak współpracować z doradcą finansowym Partners. Dowiesz się kim jest doradca Partners, jakie ma doświadczenie i kwalifikacje, jakim kodeksem etycznym się kieruje, w czym może Ci pomóc oraz jak będzie przebiegać wasza współpraca.

 

Jesteśmy niezależną firmą, która dzięki współpracy z kilkunastoma instytucjami finansowymi, może porównać szeroką gamę produktów finansowych i doradzić, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania. Staramy się również wyprzedzać Twoje wymagania i wdrażać produkty na wyłączność przygotowane przez analityków Partners wraz z naszymi partnerami biznesowymi, które mają dla Ciebie wartość dodaną.

 

 • Dlaczego warto współpracować z Partners

  Każdemu klientowi gwarantujemy usługę charakteryzującą się zindywidualizowanym podejściem, opartym na dokładnej analizie jego osobistej sytuacji finansowej i życiowej oraz indywidualnych potrzeb.

 • Kim jest doradca?

  W celu zagwarantowania Tobie najwyższej jakości usług, doradca finansowy Partners musi przejść szereg szkoleń oraz zawsze kierować się Kodeksem Etycznym.

 • W czym pomożemy

  W jakich obszarach Twoich finansów osobistych może Ci pomóc doradca finansowy Partners?

 • Doradztwo według Partners

  Oprowadzimy Cię po współpracy klienta i doradcy w taki sposób, abyś wiedział/a, co Cię czeka.

 • Regulamin Reklamacyjny

  Masz uwagi dotyczące naszych usług lub produktów? Skontaktuj się z nami.


Potrzebujesz porady?
Infolinia 800 004 444 Pn. – Pt.: 08.30 – 16.30


CZ PL